SA305C563KAA
SA305C563KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.056UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .056uF X7R 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA305C563KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C563KAA SA305C563KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.056uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA305C563KAA SA305C563KAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .056uF X7R 10 % .2 in