SA305C683MAA
SA305C683MAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.068uF 20% X7R.
Інші пропозиції SA305C683MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C683MAA SA305C683MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.068uF 20% X7R