SA305C683MARC
SA305C683MARC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.068uF 20% X7R.
Інші пропозиції SA305C683MARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305C683MARC SA305C683MARC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.068uF 20% X7R