Продукція > AVX > SA305E105ZAA
SA305E105ZAA
SA305E105ZAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in
на замовлення 1575 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA305E105ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E105ZAA SA305E105ZAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL