SA305E154ZAA
SA305E154ZAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 50V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.15 uF Z5U - 20 % + 80 % .2 in.
Інші пропозиції SA305E154ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E154ZAA SA305E154ZAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.15uF Z5U
товару немає в наявності
SA305E154ZAA SA305E154ZAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.15 uF Z5U - 20 % + 80 % .2 in