SA305E224MAR
SA305E224MAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF Z5U 2 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA305E224MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E224MAR SA305E224MAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% Z5U
товару немає в наявності
SA305E224MAR SA305E224MAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF Z5U 2 0 % .2 in