Продукція > AVX > SA305E474ZAR
SA305E474ZAR
SA305E474ZAR AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in
на замовлення 4650 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA305E474ZAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E474ZAR SA305E474ZAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.47UF 50V Z5U AXIAL