SA305E684MAC
SA305E684MAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 50V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.68 uF Z5U 2 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA305E684MAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E684MAC SA305E684MAC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.68uF 20% Z5U
товару немає в наявності
SA305E684MAC SA305E684MAC Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.68 uF Z5U 2 0 % .2 in