SA305E824MAA
SA305E824MAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.82UF 50V Z5U AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.82uF 20% Z5U.
Інші пропозиції SA305E824MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA305E824MAA SA305E824MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.82uF 20% Z5U