SA324192F35HLR
SA324192F35HLR CTS-Frequency Controls
crystals-SA324-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 19.2 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5)
Написати відгук
Description: CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 19.2 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (3.2x2.5).
Інші пропозиції SA324192F35HLR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA324192F35HLR SA324192F35HLR Виробник : CTS Electronic Components crystals-SA324-datasheet.pdf Crystals -40C/+125C 12pF 30ppm AEC-Q200