SA401A562KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 5600PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 5600pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA401A562KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA401A562KAA SA401A562KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 5600pF 10% C0G