SA401A682KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 6800PF 100V NP0 AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 10% C0G.
Інші пропозиції SA401A682KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA401A682KAA SA401A682KAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 6800pF 10% C0G