SA401C104MAR
SA401C104MAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 20% Axial 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 20 % .2 in.
Інші пропозиції SA401C104MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA401C104MAR SA401C104MAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 20 % .2 in