Продукція > SA4 > SA401E474ZAA
SA401E474ZAA
spingrd.pdf
Виробник:
на замовлення 305 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SA401E474ZAA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in.
Інші пропозиції SA401E474ZAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA401E474ZAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.47UF 100V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
SA401E474ZAA SA401E474ZAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.47 uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in