SA405A103GAB AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 2% C0G.
Інші пропозиції SA405A103GAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405A103GAB SA405A103GAB Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 2% C0G