SA405A103JAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 5% C0G.
Інші пропозиції SA405A103JAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405A103JAC SA405A103JAC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 5% C0G