SA405A123FAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.012UF 50V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.012uF 1% C0G.
Інші пропозиції SA405A123FAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405A123FAR SA405A123FAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.012uF 1% C0G