SA405A822JAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 8200PF 50V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 8200pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA405A822JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405A822JAA SA405A822JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 8200pF 5% C0G