SA405C124JAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.12UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.12 uF 0.05 X7R.
Інші пропозиції SA405C124JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405C124JAR SA405C124JAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.12 uF 0.05 X7R