SA405C274KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.27UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.27uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA405C274KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405C274KAA SA405C274KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.27uF 10% X7R