SA405E105MAA
SA405E105MAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % .2 in
на замовлення 4876 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA405E105MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA405E105MAA SA405E105MAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 1uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R