Продукція > BREMAS > SA40T2A3N032
SA40T2A3N032
SA40T2A3N032 BREMAS
SA40T2A3N032.pdf
Виробник: BREMAS
Description: SPD Typ 2 AC 320V 40A II
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20kA
Mounting Type: DIN Rail
Illumination: Green
Actuator Type: Manual Reset
Approval Agency: IEC EN 61643-11
Breaker Type: High Current
Voltage Rating - AC: 230 V
Number of Poles: 1
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPD Typ 2 AC 320V 40A II, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20kA, Mounting Type: DIN Rail, Illumination: Green, Actuator Type: Manual Reset, Approval Agency: IEC EN 61643-11, Breaker Type: High Current, Voltage Rating - AC: 230 V, Number of Poles: 1.