SA4N100-03
SA4N100-03 Fairview Microwave
SA4N100-03.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: FXD ATTN PLUG-JACK TYPE N 1.2
Packaging: Bag
Power (Watts): 100W
Package / Case: N-Type In-Line Module
Attenuation Value: 3dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 4 GHz