SA4N100-10
SA4N100-10 Fairview Microwave
SA4N100-10.pdf
Packaging: Bag
Power (Watts): 100W
Package / Case: N-Type In-Line Module
Attenuation Value: 10dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 4 GHz