SA4N100-15
SA4N100-15 Fairview Microwave
SA4N100-15.pdf
Packaging: Bag
Power (Watts): 100W
Package / Case: N-Type In-Line Module
Attenuation Value: 15dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 4 GHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FXD ATTN PLUG-JACK TYPE N 1.2, Packaging: Bag, Power (Watts): 100W, Package / Case: N-Type In-Line Module, Attenuation Value: 15dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 4 GHz.