SA75DMDF25W-40
SA75DMDF25W-40 Fairview Microwave
SA75DMDF25W-40.pdf
Виробник: Fairview Microwave
Description: FXD ATTN PLUG-JACK 7/16 DIN 1.45
Power (Watts): 25W
Packaging: Bag
Package / Case: HEX In-Line Module
Attenuation Value: 40dB
Impedance: 50 Ohms
Frequency Range: 0 Hz ~ 7.5 GHz
Написати відгук
Description: FXD ATTN PLUG-JACK 7/16 DIN 1.45, Power (Watts): 25W, Packaging: Bag, Package / Case: HEX In-Line Module, Attenuation Value: 40dB, Impedance: 50 Ohms, Frequency Range: 0 Hz ~ 7.5 GHz.