Продукція > SAK > SAK-C167CS-L33MCA
SAK-C167CS-L33MCA
Виробник:
на замовлення 800 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
16-bit Microcontrollers - MCU 16BIT SNGL CHIP 5V 33MHz ROM less.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SAK-C167CS-L33M CA+ SAK-C167CS-L33M CA+ Виробник : Infineon Technologies c167cs4r_ds_v2.2_2001_08.pdf?folderId=db3a304412b407950112b408e8c90004&fileId=db3a304412b407950112b435a34b634c Description: IC MCU 16BIT 33MHZ MQFP-144
товару немає в наявності
SAK-C167CS-L33M CA+ SAK-C167CS-L33M CA+ Виробник : Infineon Technologies infineon_05042021_C167CS-2322359.pdf 16-bit Microcontrollers - MCU 16BIT SNGL CHIP 5V 33MHz ROM less