Продукція > INFINEON > SAK-TC1775-L40EBA
SAK-TC1775-L40EBA INFINEON
Виробник: INFINEON
09+ BGA31
на замовлення 2296 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 32BIT 8KB ROM 329PBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 329-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 8KB (8K x 8), RAM Size: 73K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROM, Core Processor: TriCore™, Data Converters: A/D 32x12b, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.3V ~ 2.75V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, SDLM, SSC, UART/USART, Peripherals: POR, WDT, Supplier Device Package: PG-BGA-329, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 176, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції SAK-TC1775-L40EBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SAK-TC1775-L40E-BA Виробник : INFINEON 09+ BGA329
SAK-TC1775-L-40EBA Виробник : INFINEON 09+ BGA-335
SAK-TC1775-L40E-BA Виробник : Infineon Technologies Description: 32-BIT RISC FLASH MCU
Packaging: Bulk
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Packaging: Tray
Package / Case: 329-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 8KB (8K x 8)
RAM Size: 73K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: ROM
Core Processor: TriCore™
Data Converters: A/D 32x12b
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.3V ~ 2.75V