Продукція > INFINEON > SAK-XC167CI-16F40FBB
SAK-XC167CI-16F40FBB INFINEON
Виробник: INFINEON
09+ TQFP144
на замовлення 2004 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 16BIT 128KB FLASH 144TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 144-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 128KB (128K x 8), RAM Size: 8K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: C166SV2, Data Converters: A/D 16x8/10b, Core Size: 16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.35V ~ 2.7V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I2C, LINbus, SPI, UART/USART, Peripherals: PWM, WDT, Supplier Device Package: PG-TQFP-144-7, Number of I/O: 103, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції SAK-XC167CI-16F40FBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 144-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 128KB (128K x 8)
RAM Size: 8K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: C166SV2
Data Converters: A/D 16x8/10b
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.35V ~ 2.7V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Peripherals: PWM, WDT
Supplier Device Package: PG-TQFP-144-7
Number of I/O: 103
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
SAK-XC167CI-16F40F BB SAK-XC167CI-16F40F BB Виробник : Infineon Technologies Infineon_XC167_16_DS_v01_03_en-1732280.pdf 16-bit Microcontrollers - MCU 16 BIT SNGL CHIP 5V 40MHz Flash