Продукція > INFINEON TECHNOLOGIES > SAK-XC2080M104F80LRABKXUMA1
SAK-XC2080M104F80LRABKXUMA1
SAK-XC2080M104F80LRABKXUMA1 Infineon Technologies
INFN-S-A0001399472-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Infineon Technologies
Description: LEGACY 16-BIT XC2000 MICROCONTRO
Packaging: Bulk
Package / Case: 100-LQFP Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 80MHz
Program Memory Size: 320KB (320K x 8)
RAM Size: 42K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: C166SV2
Data Converters: A/D 16x8/10b SAR
Core Size: 16/32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V