Продукція > INFINEON TECHNOLOGIES > SAK-XE164GM-72F80LAA
SAK-XE164GM-72F80LAA
SAK-XE164GM-72F80LAA Infineon Technologies
INFNS15545-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Infineon Technologies
Description: 16-BIT FLASH RISC MCU
Packaging: Bulk
Package / Case: 100-LQFP Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 80MHz
Program Memory Size: 576KB (576K x 8)
RAM Size: 50K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: C166SV2
Data Converters: A/D 11x8b/10b SAR
Core Size: 16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V