Продукція > SARNIKON > SAR113ASX300MM
SAR113ASX300MM
SAR113ASX300MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 110X300MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 4.331" (110.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 1.378" (35.00mm)
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 110X300MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 4.331" (110.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 1.378" (35.00mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.