Продукція > SARNIKON > SAR114ASX150MM
SAR114ASX150MM
SAR114ASX150MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 114X150MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 4.504" (114.40mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 1.575" (40.00mm)
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 114X150MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 4.504" (114.40mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 1.575" (40.00mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.