Продукція > SARNIKON > SAR1183AS-100MM
SAR1183AS-100MM
SAR1183AS-100MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 74.1X100MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.917" (74.10mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 1.579" (40.10mm)
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 74.1X100MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.917" (74.10mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 1.579" (40.10mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.