Продукція > SARNIKON > SAR1183AS-150MM
SAR1183AS-150MM
SAR1183AS-150MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 74.1X150MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.917" (74.10mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 1.579" (40.10mm)
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 74.1X150MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.917" (74.10mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 1.579" (40.10mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.