Продукція > SARNIKON > SAR120ASX250MM
SAR120ASX250MM
SAR120ASX250MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 120X250MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 4.724" (120.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 1.079" (27.40mm)
Material Finish: Natural Anodized
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 120X250MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 4.724" (120.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 1.079" (27.40mm), Material Finish: Natural Anodized.