Продукція > SARNIKON > SAR165ASX100MM
SAR165ASX100MM
SAR165ASX100MM Sarnikon
165as-datasheet.pdf?v=030521035421
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 165MM X 100MM
Packaging: Box
Material: Aluminum
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 6.496" (165.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 1.811" (46.00mm)
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 165MM X 100MM, Packaging: Box, Material: Aluminum, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 6.496" (165.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 1.811" (46.00mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.