Продукція > SARNIKON > SAR176ASX150MM
SAR176ASX150MM
SAR176ASX150MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 55X150MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 2.165" (55.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 1.102" (28.00mm)
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 55X150MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 2.165" (55.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 1.102" (28.00mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.