Продукція > SARNIKON > SAR185ASX150MM
SAR185ASX150MM
SAR185ASX150MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 180X150MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 7.087" (180.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 2.183" (55.19mm)
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 180X150MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 7.087" (180.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 2.183" (55.19mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.