Продукція > SARNIKON > SAR264ASX100MM
SAR264ASX100MM
SAR264ASX100MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 200X100MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 7.874" (200.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 1.575" (40.00mm)
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 200X100MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 7.874" (200.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 1.575" (40.00mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.