Продукція > SARNIKON > SAR364ASX200MM
SAR364ASX200MM
SAR364ASX200MM Sarnikon
364as-datasheet.pdf?v=030521033801
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 364MM X 200MM
Packaging: Box
Material: Aluminum
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 7.874" (200.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 2.815" (71.50mm)
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 364MM X 200MM, Packaging: Box, Material: Aluminum, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 7.874" (200.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 2.815" (71.50mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.