Продукція > SARNIKON > SAR364ASX300MM
SAR364ASX300MM
SAR364ASX300MM Sarnikon
364as-datasheet.pdf?v=030521033801
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 364MM X 300MM
Packaging: Box
Material: Aluminum
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 7.874" (200.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 2.815" (71.50mm)
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 364MM X 300MM, Packaging: Box, Material: Aluminum, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 7.874" (200.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 2.815" (71.50mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.