Продукція > SARNIKON > SAR365ASX100MM
SAR365ASX100MM
SAR365ASX100MM Sarnikon
365as-datasheet.pdf?v=030521033917
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 216MM X 100MM
Packaging: Box
Material: Aluminum
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 8.504" (216.00mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 3.268" (83.00mm)
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 216MM X 100MM, Packaging: Box, Material: Aluminum, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 8.504" (216.00mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 3.268" (83.00mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.