Продукція > SARNIKON > SAR59ASX30MM
SAR59ASX30MM
SAR59ASX30MM Sarnikon
59as-datasheet.pdf?v=240521031752
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 59MM X 30MM
Packaging: Box
Material: Aluminum
Length: 1.181" (30.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Board Level
Width: 0.933" (23.70mm)
Package Cooled: TO-220
Attachment Method: PC Pin
Fin Height: 0.650" (16.51mm)
Material Finish: Black Anodized
Part Status: Active
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 59MM X 30MM, Packaging: Box, Material: Aluminum, Length: 1.181" (30.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Board Level, Width: 0.933" (23.70mm), Package Cooled: TO-220, Attachment Method: PC Pin, Fin Height: 0.650" (16.51mm), Material Finish: Black Anodized, Part Status: Active.