Продукція > SARNIKON > SAR75ASX100MM
SAR75ASX100MM
SAR75ASX100MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 89X100MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Board Level
Width: 3.504" (89.00mm)
Attachment Method: PC Pin
Fin Height: 1.378" (35.00mm)
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 89X100MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Board Level, Width: 3.504" (89.00mm), Attachment Method: PC Pin, Fin Height: 1.378" (35.00mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.