Продукція > SARNIKON > SAR81ASX100MM
SAR81ASX100MM
SAR81ASX100MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 131.8X100MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Board Level
Width: 5.189" (131.80mm)
Attachment Method: PC Pin
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 131.8X100MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 3.937" (100.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Board Level, Width: 5.189" (131.80mm), Attachment Method: PC Pin, Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.