Продукція > SARNIKON > SAR81ASX150MM
SAR81ASX150MM
SAR81ASX150MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 131.8X150MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Board Level
Width: 5.189" (131.80mm)
Attachment Method: PC Pin
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 131.8X150MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Board Level, Width: 5.189" (131.80mm), Attachment Method: PC Pin, Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.