SAR868M350S032
SAR868M350S032 NextGen Components
3372_SAR868M350S032.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: 868.35MHz SAW Res. +/-75KHz 8P 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: SAW
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±75kHz
Impedance: 50 Ohms
Frequency: 868.35 MHz
на замовлення 600000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 868.35MHz SAW Res. +/-75KHz 8P 5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: SAW, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±75kHz, Impedance: 50 Ohms, Frequency: 868.35 MHz.