Продукція > SARNIKON > SAR99ASX100MM
SAR99ASX100MM
SAR99ASX100MM Sarnikon
99as-datasheet.pdf?v=030521035639
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 124.7MMX100MM
Packaging: Box
Material: Aluminum
Length: 3.937" (100.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 4.909" (124.70mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 5.339" (135.60mm)