Продукція > SARNIKON > SAR99ASX150MM
SAR99ASX150MM
SAR99ASX150MM Sarnikon
Виробник: Sarnikon
Description: EXTRUDED HEATSINK 124.7X150MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Rectangular, Fins
Type: Top Mount
Width: 4.909" (124.70mm)
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive
Fin Height: 5.339" (135.60mm)
Material Finish: Natural Anodized
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EXTRUDED HEATSINK 124.7X150MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Rectangular, Fins, Type: Top Mount, Width: 4.909" (124.70mm), Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive, Fin Height: 5.339" (135.60mm), Material Finish: Natural Anodized, Part Status: Active.